Individualios gamybos faneruotos durys (pagal užsakymus)

 
NAUJO TIPO DURYS - ATVIRKŠTINIO VARSTYMO, BEAPVADINĖS
ATVIRKŠTINIO VARSTYMO - tai tokios durys, kurias galima atidaryti į patalpos pusę, o staktos storio nesimato, varčia susilygina su koridoriaus ar kitos patalpos siena. Šioms durims naudojami specialūs paslėpti vyriai ir sudėtingos konstrukcijos stakta.
Durų komplektacija su apvadais arba be apvadų. Stakta iš klijuoto medžio arba iš aliuminio. Durų apdaila - faneruotos, dažytos, laminuotos arba gruntuotos. Gruntuotos - tai reiškia, kad šį paviršių pats užsakovas gali nusidažyti tokia spalva kaip ir sienos, uždėti dekorą arba apklijuoti tapetais ir tada durys taps NEMATOMOS. Kaip montuoti duris su aliuminio stakta rekomenduojame pasidomėti prieš formuojant sienas.
BEAPVADINĖS - tai durys be apvadų su paslėptais vyriais ir sudėtingos konstrukcijos stakta. Apdaila kaip ir visų individualiai gaminamų durų.
BEAPVADINIŲ DURŲ PAVYZDŽIAI
BEAPVADINIŲ ARBA ATVIRKŠTINIO VARSTYMO DURŲ GALERIJA    
PAGAL UŽSAKYMUS GAMINAMŲ TRADICINIO VARSTYMO FANERUOTOS DURYS
Šias duris renkasi tie, kuriems patinka šiuolaikinis dizainas, išskirtinis interjeras.
Panaudojimas: butuose, individualiuose namuose, kotedžuose, konferencijų salėse, pramogų centruose, ligoninėse, mokyklose ir kt.
Apdaila: Durų paviršius dengiamas natūralios medienos lukštu. Be įprastinių faneruočių (ąžuolo, margo uosio, balto uosio, klevo, beržo, raudonmedžio, buko ir kt.) galime pasiūlyti naujos technologijos lakštinę arba egzotinių medžių faneruotę. Tai riešutas, bambukas, vengė, noce, zebrano ir dešimtys kitų rūšių.
Durys lakuojamos poliuretaniniu laku, balinamos, beicuojamos pagal užsakovo pageidaujamas spalvas, visi variantai gali būti dažomi pagal spalvynus.
Durys stiklinamos pagal kliento išsirinktą stiklą arba vitražą.
Durų plotis gali būti nuo 500 mm iki 3000 mm (dvivėrėms durims). Staktos plotis iš klijuotos medienos pagal sienos storį.
Kurkite savo modelius mes pagaminsime!
PAVYZDŽIAI    

Visus kitus individualiai gaminamus faneruotų durų modelių pavyzdžius galima peržiūrėti "Individualios gamybos dažytos durys".