Medžio masyvo durys

INDIVIDUALI GAMYBA

Įsprūdinės medžio masyvo durys, tai durys tiems kurie mėgsta išskirtinį interjerą, tikrą, natūralią medieną. Šios durys gaminamos iš pušies, eglės, ąžuolo, uosio, juodalksnio, raudonmedžio ar kitos egzotinės (tik medžio, buko) medienos.

Medžio masyvo durų konstrukcija. Duris sudaro stakta ir varčia. Varčia – rėmas su įsprūdais ir dekoratyvinėmis juostomis arba be jų. Durų varčios gaminamos su užlaida, o į staktą įleidžiama tarpinė. Tai užtikrina durų sandarumą, pagerina garso izoliaciją. Staktos gaminamos pagal sienų storį. Galimi tiek stačiakampiai, tiek arkos formos durų staktų ir varčių variantai. Durys gali būti su slenksčiu arba be jo. Naudojant šių dienų įrengimus galima pagaminti bet kokios formos duris.

Mediena. Durys gaminamos iš klijuotos A/A kokybės medžio masyvo plokštės. Klijuojama uosio, ąžuolo, juodalksnio ar kita mediena išdžiovinama iki 8±1 % drėgnumo. Naudojami PVA D3 ar D4 klasės klijai.

Apdaila. Durys yra dažomos, beicuojamos, alyvuojamos pagal jūsų pageidaujamas spalvines charakteristikas. Naudojame „Milesi“ (Italija), „Tikkurila“ (Švedija), „Junkers“, „Sadolin“ firmų medžiagas. Kliento pageidavimu, dažykloje galime išgauti bet kokį medienos atspalvį.

Vyriai ir spynos, rankenos. Į duris statomi reguliuojami vyriai su rudos, geltonos ar chromo spalvos gaubteliais. Spynas bei rankenas, galite pasirinkti iš gausaus asortimento, esančio mūsų prekybos salone.

Stiklinimas. Duris galime įstiklinti pagal Jūsų pasirinktą stiklo spalvą. Taip pat, padedami dizainerių, galite išsirinkti tik Jūsų durims sukurtą išskirtinį stiklo vitražą.

Matmenys. Durys gaminamos pagal kliento pageidaujamus matmenis.

Dizainas. Medžio masyvo durys gaminamos pagal bendrovės siūlomus, arba kliento ar jo dizainerio sukurtus modelius.

MEDŽIO MASYVO DURŲ MODELIŲ PAVYZDŽIAI

MEDŽIO MASYVO DURŲ FOTOGALERIJA